Home

Kosárlabda időkérés

Az MKOSZ hivatalos honlapja átfogó információt nyújt a szövetségről. A hunbasket.hu-n megtalál minden információt a válogatottakról, aktuális mérkőzéseikről, a női illetve férfi tagozatokról, bajnokságok állásáról és az utánpótlás helyzetéről. Fiatalos, folyamatosan frissülő honlapunk célja, hogy új pályára állítsa a magyar kosárlabda iránt. Az események folyásába is csak korlátozottan nyúlhat bele, például az időkérés kínálta egyedi jogkör segítségével. A pár perces pihenő alkalmat ad a stratégia átbeszélésére, az ellenfél lendületének megtörésére, némi oxigén is juthat a játékosok fejébe, miközben a pulzus csökken. Kosárlabda BOBORY. NBA meccs 4x12 perc (2.5-3 óra) Európai meccs 4x10 (1.5 óra) Az NBA-ben sok az időkérés

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOS

1. t, hogy megakadályozza a másik csapatot a labda megszerzésében, illetve kosár (gól) elérésében. 1.2 Kosár: saját/ellenfé
  2. t 200 kosárlabda-versenysorozat található meg a világ
  3. den csapatnak legalább egyszer időt kérni, még akkor is, ha a játék menete nem indokolná. Ennek egyszerűen pénzügyi okai vannak, az időkérés alatt mennek a.
  4. A kosárlabda lepattintása (labdavezetés) nélkül a labdával nem lehet két lépésnél többet haladni. Ha ezt a játékos nem tartja be, akkor lépéshibát ítélnek ellene, és az ellenfél folytathatja a játékot. (ezt a szabályt a későbbiekben pontosították) A másik ehhez hasonló szabály az, hogy ha a játékos befejezi a.
  5. t 150 bajnokság és nemzetközi torna eredményeit kínálja, kosárlabda tabellákkal, félidei- és végeredményekkel, élőben frissítve. Kosárlabda livescore szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak az Európa-bajnokság, az NBA eredményei.
  6. Az európai és az NBA-ben játszott kosárlabda közötti különbség, hogy előbbiben félidőnként csak két időkérés van, és időt csak az edző kérhet (Észak-Amerikában a játékos is) - a tengerentúlon két perccel hosszabbak a negyedek, ezen túlmenően tilos a zónavédekezés

A magyar férfi kosárlabda-válogatott nagyot küzdött az Európa-bajnok szlovén csapattal Forrás: Koncz Marton/Koncz Marton. amellyel 41-40-re átvettük a vezetést - jött is a szlovén időkérés. A magyar szurkolók remek hangulatot teremtettek a lelátón, hátrányban is végig buzdították a válogatottat, alighanem ez is. Csodát várni egy időkéréstől felesleges, mégis eldönthet egy meccset. A csapatjátékok legtöbbjében létezik időkérés - pár perc szünet az idegbaj közepette, amikor az edző valamit csinál. Kitalál, nyugtat, leteremt vagy csak megállítja az ellenfelet. Egy jó időkérés mindez együtt, miközben nyilvánvalóan nem elég semmire - a taktikát az edzéseken lehet csak.

Időt kérünk! Az időkérés stratégiai jelentősége - NS

A kosárlabda eredete biztos, de fellelhető az azték hagyományok között egy hasonló játék. A több ezer éves, ollamalitzli nevű játékról a spanyolok számoltak be az 1500-as évek elején. A játék során egy labdává formázott állatbőrt dobtak egy fakeretbe, a vesztes csapat egyik játékosát feláldozták a napistennek A röplabda csapatsport, amelyet két, egymástól egy magas hálóval elválasztott csapat játszik egy labdával, amit főleg kézzel és karral (ritkábban más testrészekkel) érintve tartanak mozgásban a pálya légterében.Mindkét csapat háromszor érintheti meg a labdát (ebből a szempontból a sáncérintés nem számít), mielőtt továbbítja azt a másik térfélre

forum.index.hu. Magyarország első és legnagyobb fórum szolgáltatása. A web kettő pre-bétája, amit 1997 óta töltenek meg tartalommal a fórumlakók Második nap a soproni buborékban, az első olyan, amiért mindenki itt van: női kosárlabda Euroliga-meccs. A házigazda Sopron a sorozat háromszoros győztesével, a francia Bourges-zsal csapott össze a Novomatic Arénában. Nem mondhatni, hogy túlságosan eseménydúsan zajlott a nap az. KOSÁRLABDA FÉRFI NB I. Rosszul kezdtünk, majd az időkérés után sikerült átvennünk a vezetést. Mind támadásban, mind védekezésben rossz ritmusban játszottunk. Pont azok a dolgok csúsztak el, amelyeket korábban meg is beszéltünk. Reméljük, a következő találkozókon ezeket a hibákat ki tudjuk küszöbölni, ezen. Vásárlás: Kosárlabda labda árak, eladó Kosárlabdák. Akciós Kosárlabda labda ár! Online boltok, akciók egy helyen az Árukereső árösszehasonlító oldalon. Olcsó Kosárlabda labda termékek, Kosárlabda labda márkák Női kosárlabda Euroliga / 1 hete . Nem jöhet Sopronba a Galatasaray . Koronavírusos megbetegedések miatt nem vehet részt a női kosárlabda Euroliga D csoportjának jövő heti, soproni buboréktornáján a Galatasaray. Kosárlabda / 1 hete . Májusban iktatják be Kobe Bryantéket a Hírességek Csarnokába.

A negyed vége előtt 79 másodperccel (65-57) vendég időkérés jött, és a pauza után sikerült is picit feljebb zárkózniuk a látogatóknak (67-61). Képgaléria: Aluinvent-DVTK vs. TFSE-MTK női kosárlabda mérkőzés 2020. decembe A héten két mérkőzést rendeztek a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban. Részletes összefoglaló. Sajnos a héten több volt az elhalasztott, mint a lejátszott mérkőzés a hölgyeknél a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban. Egy-egy találkozót rendeztek meg a keleti és a nyugati csoportban egyaránt. A keleti csoport találkozója kifejezetten érdekes volt, a.

Sorsdöntő mérkőzésre készült a magyar kosárlabda-válogatott az Európa-bajnokságon. A mieink korábban felemásan szerepeltek, Horvátország ellen végig jól küzdve szenvedtek vereséget, a montenegróiak azonban simán átgázoltak a magyarokon.Az előzetes esélylatolgatások során Hanga Ádám, a válogatott csapatkapitánya szerint a csehek és a románok ellen tudunk nyerni. Kosárlabda: Pakson is győzött a bajnoki címvédő Alba. Simpson kezdte a pontgyártást a harmadik negyedben, majd Keller Ákos folytatta, hazai időkérés következett, pedig nem pergett le másfél perc a játékrészből. A 23. percben ismét Keller volt eredményes, ismét tizenkettő volt közte, majd ez nőtt egészen tizenhatig..

Mennyi ideig tart egy kosárlabda meccs

Dife.h

Kosárlabda: Viharsarok kupát rendeznek pénteken és szombaton Felkészülési kosárlabda tornát rendeznek pénteken és szombaton Békéscsabán, az Evangélikus Sportcsarnokban. A 64. Viharsarok Kupán a házigazda Békésen kívül a Békéscsabai KK, a Szent Pál Akadémia és az NB I/B-s Tiszaújváros együttese lép parkettára A körmendi időkérés sem zökkentette ki a hazaiakat, és Wittmann kettő plusz egyesével már csak egy volt közte, 24-25. 29-29-nél érték be a vasiakat, majd Chester Lewis gyönyörű ziccerével, először a meccsen a Kecskemét vezetett, 31-29

Scoreboard: kosárlabda

1. Újra kell játszani a március 12-én áramszünet miatt félbeszakadt Marso Nyíregyháza KK-MAFC férfi kosárlabda NB I-es mérkőzést a szövetség versenybizottságának döntése alapján. címkék: és egy időkérés során ripityára törte a taktikai táblát
  2. den hosszabbításba
  3. IDŐKÉRÉS A MÉRKŐZÉS UTOLSÓ 2 PERCÉBEN. Keményebben fellépni azon játékos ellen, aki a pályán nem sportemberként viselkedik, és ismétlődően rontja a kosárlabda sport imázsát. Továbbiak. HUNREFS - Magyar Kosárlabda Játékvezetők oldala. 2013. június 3.
  4. NB II-es férfi felnőtt kosárlabda bajnokság, 5. forduló: Monori SE - BLF KK 77-68 (14-22, 35-23, 19-12, 9-11) Jött is a hazai időkérés, mely után lassan elkezdett összeállni a támadójáték és a védekezés is javult a nyitó negyed második felére..
  5. t három időkérés alkalmával is felhívtuk a figyelmet a faultok használatára, mégsem ütöttük be őket. Ezeket a dolgokat ki kell javítanunk a jövőre való tekintettettel
  6. KOSÁRLABDA Jobban bírta a végét a Szolnok (51-50). A szolnoki időkérés sem lassította le a cívisvárosiakat, a védekezés kezdett összeállni, mely ritmust adott a támadásoknak is, így hosszú idő után sikerült átvenni a vezetést is (54-56). A negyed végére ugyan összekapták magukat a vendéglátók, de a.
  7. Kosárlabda: sima győzelemmel egyenlített a Mediteam + HANG, FOTÓK Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak. Kisebb holtpont következett be a győri időkérés után, három percig meg sem rezdült a vendégek kosarának hálója, míg ők maguk 10-0-s szériát produkálva feljöttek.

10 meghökkentő szabály az NBA-ben - Kosárlabda Vilá

Nagyon nyert a Falco a kosárlabda Bajnokok Ligájában. Farkas Bazsi 2019-12-04 19:46:00 Sőt, a huszonkilencedik percben, Washington hármasával már 66-50 volt az állás, azonnal jött is az időkérés a kék mezesektől. Hiába, 72-52-nél már zengett a Húsz! Húsz! Húsz! az Aréna Savariában Kosárlabda: Szedeák-bravúr Jászberényben 2013. november 20. Idegenben diadalmaskodtak a Szegedi Tudományegyetem által is támogatott Tisza-parti kosarasok. Cikk nyomtatás. Link küldés. Tweet Kosárlabda: jobb volt a Honvéd a Kosársulinál. (39-41). A következő három percben azután teljes vásárhelyi csőd következett: hiába volt időkérés, hiába voltak a cserék, a vendégcsapat nem bírt kosarat dobni. A Honvéd által ebben az időszakban zsinórban dobott 14 pont lényegében el is döntötte a mérkőzést (52-41 kosárlabda címke oldala az ORIGO-n. Kapcsolódó cikkek, videók, képgalériák

Kosárlabda: Vereség az évindítón Orbán hármasával előbb kiegyenlített a Szolnok, majd Frikker közelijével a vezetést is átvette. A hazai időkérés után emberfogásra váltott a Concordia, ami egy ideig jól működött, a félidőben így is a vendégek álltak nyerésre (37-39). Nagy kérdés volt a folytatást illetően. A Szegedi Tudományegyetem Karok Közötti Kosárlabda Bajnokság Versenykiírása (2019/2020-es szezon) Cél: A Szegedi Tudományegyetem kosárlabdázó hallgatói számára versenyzés biztosítása szervezett keretek között. A versenybe a lehető legtöbb kosárlabdázni szerető egyetemi polgár bevonásával színvonalas mix kosárlabda. Kosárlabda, Női Nemzeti Liga - Ádáz csata után újra bajnok a Sepsi-SIC. Hazai időkérés után felpörögtek az események a pályán, itt is, ott is született kosár, az első negyed eredményét pedig Mijovic állította be, miután a játékrész végét jelző dudaszó előtt szerzett egy hárompontost (23-21). A következő. Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala. SOPRON KC - SZOLNOKI OLAJ KK 88-76 (21-10,29-18,23-22,15-26). Sopron, 1200 néző; Vezette: Benczur T., Frányó P.

Kosárlabda Felversenyzés: Az V-VI. korcsoportos (összevont) labdajátékban a 2001-ben született középiskolás tanulók felversenyezhetnek, és visszaversenyezhetnek saját korcsoportjukba is. • Időkérés: száma és megosztása a szabályok szerint (az I. és a II. negyedben összesen 2 lehetőség, a III. és a IV. negyedben. Kétszeres hosszabbításban maradt alul a DEAC kosárlabdacsapata az NBI/A 5. fordulójából pótolt bajnokin az EGIS Körmend ellen. A több sebből vérző hazaiakon nem látszott, hogy kis híján a fél csapat hiányzott, így is óriási csatára kényszerítették a bajnokesélyes vasiakat Kihagyott lengyel helyzetek után időkérés. sznúker, a nap végén pedig jönnek a labdajátékok, futsal, labdarúgás, kosárlabda és jégkorong a programban. Amerika NBA: egy lépésre került a döntőtől a Miami Heat. 2020.09.24. 11:25

Kosárlabda - Méretek,Szabályo

1. t három percig nem dobott kosarat, a Sopron felzárkózott (23. p.: 47-44). A hazaiak támadásban visszaestek, és sok labdát is eladtak. A zalai időkérés után sem sokat változott a játék képe. Mindkét csapat óriási energiákat mozgsított a győzelemért
  2. Nagyon kellett Abigail triplája, majd egy időkérés után Anna távolija is (70-65)! 5:15 volt a meccsből, Papp távolija 3:45-nél 70-68-ra alakította az állást. Hogy ez lesz a végeredmény, akkor talán nem gondolta senki, mégis így lett
  3. Az első negyedben nem úgy kezdtünk, ahogy szerettünk volna, az időkérés után feljavult a védekezésünk, gyors indításból könnyű kosarakat szereztünk, ehhez pedig jó dobóforma párosult. Fontos volt, hogy jól járattuk a labdát, megtaláltuk az üres helyzeteket
  4. A férfi kosárlabda NB I szerda esti mérkőzésén a házigazda szolnokiak nyertek a bajnokság 1. fordulójában remeklő DEAC ellen. Stefan Moody 30 pontot szórt a szolnokiak kosarába, ám ez sem volt elegendő a győzelemhez. A debreceniek az utolsó negyedet még előnyben kezdhették meg, ám a vendéglátók a végén esélyt sem hagytak a sikerre
Méltó ellenfélként küzdöttünk a szerbek ellen

Eredmények: élő kosárlabda eredmények, kosárlabda élőbe

Sport A-tól Z-ig. Általános és különleges sportágak ..

A magyar férfi kosárlabda válogatott tízpontos vereséggel zárta a Lengyelország elleni világbajnoki selejtezőt. A magyar csapat jobban kezdte a mérkőzést, ám a hazaiak egy 7-0-ás rohammal 12-6-os előnyre tettek szert az első negyed közepén A Szeged ötödik, az OSE Lions harmadik bajnokijára készült kedden este. Szrecsko Szekulovics együttese ráadásul remek formában várt a találkozót, mindössze a Falco otthonában kaptak ki, ott is hosszabbításban. Az OSE Lions 1-1-es mérleggel várta a találkozót. A mérkőzés elején úgy tűnt, hogy gyorsan dülőre viszik Dzeletovicsék. 31-20-ra nyerték az első negyedet kosárlabda NB I. A-csoport 2017. október 2. 19:28 Aluinvent DVTK - Sopron 65-79 Ezután azonban a vendégek találtak be egymás után négyszer is, jött is a hazai időkérés (7-13). Újabb Jovanović és Milovanović dupla után Pecková törte meg a hazai kosárcsöndet, majd Bach is megszerezte első pontjait (11-17). Turner.

Elképesztő végjátékban diadalmaskodott a ZTE NKK, s lett bajnoki bronzérmes a női kosárlabda NB I/A harmadik helyéért vívott csatában. A Mediteam Szeged végig vezetett a mérkőzésen, s csak egy 0,2 másodperccel a vége előtti Zsovár-tempó billentette a mérleg nyelvét a hazaiak javára. A mérkőzést a helyszínről online közvetítettük Férfi kosárlabda NB II, Nyugati csoport, 20. forduló a zalai időkérés alatt meg tudták beszélni, hogy nem faultolhatnak, mégisfaultoltak, a ZKK pedig mindhárom büntetőt értékesítette. Még mindig volt hátra ötmásodperc és az érdieknél volt a labda. Valaczkay Gábor ziccerben indíthatta volnaMiháczi Ádámot, de. Kosárlabda - Értékes skalp az NBII-s férfi kosármérkőzésen. Sőt, a második elején egy 10-0-s rohanással léptek el riválisuktól, jött is az időkérés a túloldalon. Sajnos közben, a jól beszálló Csapóczi János lesérült és már nem is tudott visszaállni a továbbiakban, ugyanakkor Gomola Bencének is. A Felnőtt Női regionális Bajnokságban ismét hazai pályán lépett pályára csapatunk, ahol a MÖSE Magyarszék csapatát fogadta. A bajnokságban közvetlen riválisunk elleni mérkőzés kiemelt fontosságú volt, ezért nagyon fogadkoztak játékosaink a kezdést megelőzően Eredményjelző kosárlabda szett beltéri Rádiófrekvenciás, tornatermi eredményjelző berendezés. Kimondottan iskolai tornatermi, diáksportmérkőzésekre, elsősorban kosárlabda játékra kifejlesztett eredményjelző berendezés, ami alkalmas kézilabda, röplabda, teremfoci, futsal sportok idő, és eredmény közlésére

Legyőzte az Európa-bajnokot a magyar férfi kosárlabda

Vezetőedzője nélkül is 11 pontos sikert aratott a DEAC kosárlabdacsapata az NB I. A-csoportos kosárlabdabajnokság 11. fordulójában - olvasható a klub honlapján. A végig kiélezett mérkőzés záró perceiben nagyon összekapták magukat Tóth Ádámék, a találkozó utolsó 12 pontját ők jegyezték, így fontos győzelmet arattak a Pécsett Kosárlabda: Vereség az évindítón Részletek Közzétette: Orbán hármasával előbb kiegyenlített a Szolnok, majd Frikker közelijével a vezetést is átvette. A hazai időkérés után emberfogásra váltott a Concordia, ami egy ideig jól működött, a félidőben így is a vendégek álltak nyerésre (37-39). Nagy kérdés volt.

Hellyel-közel is sikerült is. A második negyedben kicsit szétestünk, de egy időkérés után tudtuk rendezni a sorokat és főleg a harmadik negyedben tudtuk javítani a hibákat. ELTE-BEAC ÚJBUDA - VBW CEKK CEGLÉD 69-86 (16-32, 11-21, 26-16, 16-17) Beszámoló IT Az időkérés a mieinknek tett jót, Faluvégi, Márton, valamint Lakatos góljaival egy gólra jött fel a magyar válogatott (6-5). A magyar csapatnak később megakadt támadójátéka, és a védekezés sem működött jól, negyedóra után négy gól volt a különbség

Kosárlabda: könnyed siker idegenben. 2016. január 31. (vasárnap) 8:04 - Szárszó Lajos. Facebook . A nehézkes első pár perc és a gyors időkérés után - melyet egy remek 20-0-s széria követett - beindult a csapat, amely sokkal gyorsabb tempóban játszott, mint a hazaiak, így a mérkőzés gyakorlatilag már az első negyedben. kosárlabda 2018. március 4. 18:46 Győr - Aluinvent DVTK 73-76. Sajnos az időkérés sem zökkentette ki a hazaiakat, akik a 27. perc elején Nagy-Bujdosó kosarával kiegyenlítették a mérkőzés állását, majd szintén az ő pontjaival a mérkőzésen először megszerezték a vezetést is (46-44). Az újabb diósgyőri időkérés. HUNREFS - Magyar Kosárlabda Játékvezetők oldala. 501 likes. A magyar játékvezetők zártkörű szakmai honlapja a WWW.JATEKVEZETO.HU mellett hoztuk létre a HUNREFS Facebookos oldalunkat, mely könnyedebb.. A férfi kosárlabda Európa-bajnokság ljubljanai döntőjében Franciaország 80-66-ra legyőzte Litvániát, így története során először - két ezüst és öt bronz után - megnyerte a kontinensviadalt. A háromszoros győztes litvánok jobban kezdtek, de 31-31 után megtorpantak, a franciák pedig kispadjuk és lepattanózásaik révén megérdemelten értek fel a csúcsra

Sport: Mocsai peches húzása: mire jó egy időkérés? hvg

Félidőben már kilenc pontos hátrányban volt a békési együttes a Hoya Pannon Egyetem Veszprém otthonában, a végén pedig sima vereséget szenvedett a férfi kosárlabda NB I/B piros csoportjában - írja a veol.hu. Hoya Veszprém-Békés 92:67 (23:19, 18:13, 24:17 Kosárlabda: óriási feltámadás után, drámai végjátékban maradt alul a Szedeák + FOTÓK. Szerző: Illés András. 2013. február 23. szombat 2013. február 25. hétf Az időkérés után megkezdte a felzárkózást a Kaposvár, megfelezte hátrányát a házigazda (10:12). A találkozó addigi legszebb és leghosszabb labdamenete következett, amelyre Vander Weide tett pontot, Pekárik hatalmas blokkja után pedig ötre nőtt a csabaiak előnye (11:16)

Soproni Kosárlabda Club » Gála a Szombathely ellen

Nem tudom,hogy miért nem csináld eddig valaki valami hasonló topicot!Ide írjátok le vélemyéneteket egy-egy meccsről.Legyen az Olimpia,Saporta Kupa,vagy Magyar bajnokság.Basszus,nem tudom ki hogy van vele,de nagy bánatom volt tegnap a litván-amcsi meccs után.Idegesítő Usa fölénye.Pénteken a litvánoknak majdnem sikerült. kosárlabda. DunaújvárosiSárkányok. Dunaújváros. bajnokság. győzelem. utánpótlás. Kosárlabda: sikeres nyitány. doszerk - 2015. október 12. Facebook . A Hernád elleni kilencpontos győzelemmel kezdte meg szereplését a Dunaújvárosi Sárkányok együttese az U16-os bajnokság küzdelmeit

Időkérés: játszmánként és csapatonként 2-2 x 30 másodperc. Libero: Más színű mezben, csak a hátsó sorba állhat be, akárhányszor becserélhető. Nem üthet, nem nyithat, nem sáncolhat, nem adhatja fel ütésre a labdát (illetve feladni feladhatja, de csak a hármas vonal mögül). A legjobb nyitásfogadók szoktak lenni a. Kosárlabda: legyőzte Argentínát az U19-es leányválogatott a bangkoki világbajnokságon. jött is az argentin időkérés. Ez sem törte meg lányok lendületét, előbb Varga, majd Kiss is szépen lépett a gyűrű alá (a torna talán eddigi legjobb öt percét produkálta a válogatott) Kosárlabda. Menü + × Oka lehet például reklamálás, a bíró zaklatása, sportszerűtlen tettek vagy a megengedettnél több időkérés is. A legtöbb technikai hibáért büntetődobás, majd labdabirtoklás jár, a dobó ezt egyedül végzi el, senki sem állhat oda a büntetőterület vonalához..

A kosárlabda története - HuPont

FOLYAMATOSAN BŐVÍTÉS ÉS JAVÍTÁS ALATT! Kosárlabda Dombóváron Az első kosárlabda szakosztály 1944-ben alakult meg a városban. A férfi és a női csapat a megyebajnokságban szerepelt. Utóbbi 1946-ban már a vidékbajnokságban is elindult. A mérkőzéseket ebben az időszakban fedett lelátók előtt salakos pályán, rossz idő esetén a színházteremben rendezték Az időkérés és cserélés jelentőségének elmagyarázása. 8. évfolyam (13-14 évesek) Cél A testnevelés járuljon hozzá, hogy a tanulók ügyessége, gyorsasága, ereje és állóképessége jelentősen fejlődjön. A kosárlabda sportág alapozza meg a tanulók technikai és taktikai felkészültségét, hog

Kosárlabda: drámai csatában kapott ki a Szedeák + FOTÓK

Röplabda - Wikipédi

Kosárlabda - Index Fóru

1. (33-39) Az időkérés után ismét kicsit beragadtunk, két gyors oroszlányi kosárra Lóri válaszolt először a másik oldalon, majd Shannon és Nick is újabb pontokat jegyzett a neve mellé. Hét pont volt az előnyünk, amikor az időkérés után ismét pályára léptek a csapatok
  2. Amikor csütörtökön délután fél 5 körül a kolozsvári sportcsarnokban a Horvátország-Magyarország Európa-bajnoki mérkőzés harmadik negyedének végén felcsendült a magyar szurkolók nem hivatalos himnusza - Az éjjel nem érhet véget - nem hittünk a szemüknek az eredményjelzőre tekintve. A végén aztán helyre állt a világrend
  3. t Magyarországon, a Paksi Atomerőműnél is.
  4. jax mia 09/25 02:2
  5. t ellenfele, s a második kísérletből rendre eredményes volt a bajnok
  6. Hazai diadal vagy címvédés, ez volt a tét a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság utolsó mérkőzésén. Aki megnyeri a Miskolc-Debrecen összecsapást, az a bajnok. Szepesi Szabolcs 4 és fél perc alatt 3 triplával jelezte: a hazaiak igenis akarják a trófeát, 4 és fél perc elteltével 14-7-re vezettek a hazaiak
Önfeledt hangulat és látványos légiparádé a kosárlabda AllSoproni Kosárlabda Club » Kevés hiányzott egy óriási bravúrhozVasas Akadémia - Aluinvent DVTK 51-81 - DVTK hírekNyerhető meccset engedett ki a kezéből a Sepsi-SIC (NőiMagyarország–Norvégia – ÉLŐ » KÉZILABDA › Férfi válogatottNagy küzdelemben, emelt fővel veszített a MEAFC-MiskolcSport365Szalay Domonkos kis ízelítőt kaphatott az NBA világából is

Jött is a hazai időkérés, ami felrázta a Lionst: a vendéglátó előbb egyenlített, majd (mint kiderült, először és utoljára) a vezetést is átvette (12-10). A nagyobb tempóban játszó és remekül dobó vendégcsapat azonban gyorsan magához ragadta a kezdeményezést és tekintélyes előnyre tett szert az első negyed végére. A gyenge első negyed miatt nem tudta megszerezni első győzelmét, így az őszi idényt nyeretlenül zárta a Flextronics KSZC NB I/B-s férfi kosárcsapata Kosárlabda kosárlabda DEAC. Szép játék, fontos győzelem! Tovább él a remény! A paksi időkérés kizökkentette a ritmusból a debrecenieket és szárnyakat adott a vendégeknek: hirtelen hat pontra olvadt a debreceni előny. Így fokozódtak az izgalmak a hajrára Férfi kosárlabda: sokáig szoros volt, de végül 11 ponttal kikapott a magyar U20-as válogatott a finnektől a portugáliai Eb-n. 2019. július 19. péntek Ezután magyar időkérés és felzárkózás következett, de így is 48-44 volt oda az utolsó játékrész kezdetén Fergeteges meccsekkel, drámai fordulatokkal búcsúzott Debrecentől az egyhetes 3x3-as kosárlabda fieszta. A magyar férfi válogatottnak nem volt esélye az elődöntőbe jutásra, a hölgyeknek azonban igen, annak ellenére is, hogy a sorsolás kegyetlen, hiszen a későbbi döntő két résztvevőjével egyaránt meg kellett küzdeni 19. perc: Dombóvári időkérés után Alekszejev büntetőzött, majd lepattanózott a túloldalon: 45:33 20. perc: Trummer első pontjait ováció fogadta: 48:35 Félidei statisztika: A körmendiek három legjobbja: Scott 10, Thomas 9/3, valamint Alekszejev 9, míg a vendégeknél Lagrange 11/3, Szőke 11/3, Jones 6 pontot szerzett